مقالات

مراحل شستشو با نانوبخار

دستگاه نانوبخار ماشین‌ استیم دارای قدرت بالای پاک‌کنندگی در خودرو می‌باشد. از این دستگاه برای کارهای متفاوتی استفاده می‌گردد که یکی از پرکاربردترین آن‌ها، استفاده در کارواش مخصوصا صفرشویی خودرو می‌باشد. اغلب مصرف کنندگان به صورت تجربی از دستگاه نانوبخار استفاده می‌کنند که اینجا قرار است روش صحیح استفاده از دستگاه نانوبخار ماشین استیم را برای شستشوی خودرو توضیح دهیم پس در ادامه مقاله همراه ما باشید.

برای اطلاع از نحوه ی جلوگیری از چرب و کثیف شدن خودروی شما اینجا کلیک کنید.

روش صحیح استفاده از دستگاه نانوبخار ماشین استیم

برای موتورشویی با نانوبخار، ابتدا سطح رویی موتور را با بخار اسپری می‌کنیم، درصورتی که کثیفی روی آن مقدار کمی بود، مواد شوینده نانو را به مدت 3 دقیقه می‌پاشیم و پس از آن مجدداً با بخار سطح موتور را می‌شوییم تا به تمیزی مدنظر برسیم.

در صورتی که کثیفی و چربی های روی موتور بیش از حد بود، یک بخار سطحی روی موتور می‌گیریم و سپس موادشوینده نانو سه منظوره را اسپری می‌کنیم و زمان 5 دقیقه اجازه می‌دهیم تا مواد کاملا به جرم‌های روی موتور نفوذ کند و بعد از آن با بخار، سطح موتور را شستشو می‌دهیم تا کاملاٌ تمیز گردد.

استفاده از دستگاه نانوبخار ماشین استیم منجر به ضدعفونی شدن انواع سطوح می‌شود.

با استفاده از دستگاه نانوبخار ماشین استیم، به صورت تخصصی می‌توان داخل خودرو را صفرشویی کرد و تمام نقاط کور را به وسیله آن جرمگیری کامل و نظافت کرد.

در این روش نیز فقط کافیست یک بخار اولیه بر روی سطح مورد نظر اسپری گردد و پس از آن موادشوینده نانوبخار به مدت 3 دقیقه روی سطح مورد نظر اسپری شود که در این صورت سطح مورد نظر کاملا تمیز و ضدعفونی می‌گردد و دیگر نیازی به استفاده از انواع شوینده و آسیب به قسمت‌های داخلی نیست.

استفاده از نانوبخار ماشین استیم، دریچه ای رو به آینده صنعت نظافت می‌باشد.

5 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها