مقالات

مزایای کارواش بخار چیست؟

 تکنیک ضد خش

اغلب با شستشوی خودسرانه یا سایر روش‌های حرفه‌ای مانند کارواش تونلی، این احتمال وجود دارد که برس یا پارچه (که در این فرآیند استفاده می‌شود) آثار خراش یا سایر لکه‌ها بر روی سطح باقی بماند. این خطر با کارواش بخار از بین می رود زیرا هیچ تماس سطحی وجود ندارد. بخار مورد استفاده در حالت گازی است و این گاز هیچ گونه خراشیدگی بر جای نخواهد گذاشت. پس از اتمام شستشو، از یک دستمال یا پارچه برای پاک کردن سطوح به آرامی استفاده می شود.

ایمن برای محیط زیست

مزایای شستشو با بخار که شامل مزایای جلوگیری از خروج فاضلاب و صرفه جویی در مصرف آب و همچنین برق می شود، آن را دوستدار محیط زیست می کند.

سرویس آسان

استفاده انقلابی از فناوری در خدمات شستشوی ماشین، شستشوی بخار یک فرآیند ساده و بدون فشار در تکنیک های معمولی شستشوی ماشین است. این تکنیک به تجهیزات حجیم نیاز ندارد و بنابراین در زمینه عملیاتی آسان می شود. شما می توانید با سرویس موبایلی که برای کمک به خدمات در گاراژ شما در دسترس است، در هزینه ها و زمان صرفه جویی کنید.

وارد مناطق صعب العبور می شود

بخار نازل می تواند به مکان هایی برسد که در غیر این صورت با برس یا پارچه قابل دسترسی نبود. گاز گرم شده با قدرت بالا که از خروجی خارج می شود به سرعت به هر گوشه و کنار خودرو سرایت می کند و در نتیجه درخشندگی، جلا و ضد عفونی شدن خودرو را بیشتر می کند.

اثر ضدعفونی کننده طبیعی

شما باید ماشین خود را عاری از میکروارگانیسم های عفونی نگه دارید. باکتری‌ها یا ویروس‌ها معمولاً روی سطوحی مانند داشبورد، روکش‌های داخلی و فرش‌ها قرار دارند. شستشو با بخار نه تنها بیرون را تمیز می کند، بلکه به عنوان یک ضد عفونی کننده برای از بین بردن میکروارگانیسم های ساکن روی روکش ها عمل می کند.

متناسب با انواع خودرو

شستشوی بخار روی همه انواع خودرو کار می کند – یک ماشین کلاسیک، موتور سیکلت، وسایل نقلیه بزرگتر یا یک کوپه. شستشوی بخار برای تمامی خودروهای کوچک و بزرگ برای نظافت و ضدعفونی مناسب آنها مناسب است.

شرکت ماشین استیم

گروه صنعتی ماشین استیم با تکیه بر دانش روز دنیا و استانداردهای بین المللی فعالیت خود را از سال 1390 آغاز نموده است، و با ارائه روشهای نوین در صنعت نظافت و شستشو پیشرو می باشد و هدف از آن جلب رضایت مشتریان عزیز مثل نیروی هوایی کشور، ارتش جمهوری اسلامی ایران، صنایع خودرو سازی ، بیمارستانی و از جمله کارواشهای متعدد در سراسر کشور می باشد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها