[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”4/6″][vc_column_text]

کارواش بخار سری اکونومی(اقتصادی) سوخت این دستگاه ها  گاز، گازوئیل و دیزل است که میتواند بنا به درخواست مشتری متفاوت تعبیه گردد و حجم مخزن آنها از 550  تا 750 لیتر, نیز میتواند ساخته شود و تکنولوژی ساخت آنها میتواند کوره آجری یا کوره آبی باشد.کارواش بخار سری اکونومی شرکت ماشین استیم  بصورت ثابت استفاده میشود و نوع  طراحی آنها نیز به دو مدل عمودی (ایستاده) و افقی (خوابیده) میباشد.

اگر برای بار نخست است که میخواهید کارواش تخصصی خود را تأسیس نمایید  و  راندمان کارایی و کیفیت  برایتان در اولویت هست به شما پیشنهاد میکنیم حتما برای شروع از محصولات کارواش بخار سری اکونومی ماشین استیم  استفاده کنید تا بتوانید درکنار لوازم جانبی کارواش خود یک پکیج خدماتی حرفه ایی و  قوی توام با کیفیت بالا و کارایی بالا را به مشتریان خود ارائه دهید .چرا که نوع دستگاه های اکونومی(7 نازل تا 10 نازل) میباشد و برای شروع کار یک کارواش حرفه ایی انتخاب بسیار عالی هست و هنگامی که در آینده قصد توسعه کار و فضای مورد نظر خود را داشته  باشید دیگر نیازی به خرید مجدد,دستگاه کارواش نانو  بخار با نازل بیشتر را ندارید چرا که قبلا سرمایه گذاری خود را انجام دادید  و با خرید دستگاه اکونومی  به سود خود و سرمایه تان گام برداشتید و برای آینده بنوعی مقتصدانه پیش بینی کردید و نیاز به هزینه کردن مجدد ندارید.پس میتوانید سرمایه مالی خود را برای محصولات دیگر کارواش یا تبلیغات خود صرف نمایید لازم به توضیح است کیفیت شستشو و خدمات قابل ارائه از سوی شما خود تبلیغی  ایست بدون هزینه و سودمند برای شما , درنتیجه بازخوردهای عالی را به همراه خواهد داشت.

بدین وسیله به اطلاع شما بزرگواران میرسانم که یکی دیگر از دستگاههای پرفروش کارواش بخار اکونومی استاندارد ماشین استیم،  بخارشوی اقتصادی 550 لیتری و 750 لیتری می باشد. این دومدل دستگاه بترتیب دقیقا دو برابر دستگاه کارواش بخار استاندارد سیار 250 لیتری ماشین استیم و چهار برابر بخارشوی 200 لیتری ماشین استیم,  بخار تولید می کنند. این دستگاه ها دارای فروش بسیار بالایی میباشند و اکثر مشتریانی که تازه قصد راه اندازی کارواش نانو بخار دارند اقدام به تهیه این دو مدل دستگاه شرکت ماشین استیم  می کنند.

این دستگاه ها،  همزمان دارای بخار خشک و مرطوب و آبگرم می باشند و با توجه به مدل بخارشو ماشین استیم تعداد خروجی 7 تا 10 نازل می توان از آن بخار گیری کرد. یعنی شما با این دستگاه ها همزمان می توانید 7 تا 10 خودرو سواری و مینی بوس و کامیونت  را شستشو بدهید.

این دستگاه ها دارای بخاردهی پیوسته و پرفشار می باشند و همچنین همانند همه ی دستگاههای کارواش بخار ماشین استیم دارای پلاک استاندارد قابل پیگیری می باشند.دستگاه کارواش نانو بخار  ماشین استیم مدل550 و 750 لیتری دارای سیستم کارکرد کاملا خودکار است یعنی کارواش بخار اتوماتیک می باشد، دستگاه فقط با زدن یک دکمه استارت به طور خودکار آبگیری می کند و به طور خودکار مشعل روشن و خاموش می شود و به شما به صورت مداوم بخار پر فشار می دهد..تمامی دستگاههای کارواش نانو بخار استانداردماشین استیم  از نوع سوپرفایر تیوب می باشند و دارای منبع ذخیره برای بخار و دارای ایمنی %100 می باشند.

دستگاه های مذکور شرکت ماشین استیم مناسب افرادی است که می خواهند کارواش بخار اتوماتیک حرفه ایی راه اندازی کنند. این دستگاه دارای منبع ذخیره بخار می باشد و در صورت خاموش شدن تا یک ساعت در خود بخار ذخیره می کند که شما با بخار آن تا نیم ساعت اول می توانید شستشو انجام دهید و خیالتان از عدم کمبود بخار راحت خواهد بود.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”4/6″][vc_column_text]

جدول شرح مشخصات دستگاه بخارشو اکونومی ماشین استیم سری MSE

[/vc_column_text][vc_column_text]

مدل دستگاهMSE-550MSE-750
نوع محفظه احتراقWet backWet back
برند کارواش بخارMachine steamMachine steam
جنسironiron
نوع سوختGas & GasolineGas & Gasoline
ساختارboilerboiler
حداکثر دمای بخار (درجه سانتی گراد)150150
پشتیبانی و خدمات پس از فروش120m120m
درجه حرارات آب ورودی (درجه سانتی گراد2525
توان تولیدی بخار(بار)6 /1010
خروجی1

[/vc_column_text][vc_column_text]

جدول شرح مشخصات دستگاه بخارشو اکونومی ماشین استیم سری-550 MSE

[/vc_column_text][vc_column_text]

مدلظرفیتنازلفشارکارمصرف گازمصرف گازوئیلوزنشیراطمینانشیرخروجیضمانت
MSE-55055076-100.211412501 inch1 inchGold

[/vc_column_text][vc_column_text]

جدول شرح مشخصات دستگاه بخارشو اکونومی ماشین استیم سری750 MSE

[/vc_column_text][vc_column_text]

مدلظرفیتنازلفشارکارمصرف گازمصرف گازوئیلوزنشیراطمینانشیرخروجیضمانت
MSE-75075010100.301916301 inch1/1.2 inchGold

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][us_image image=”23931″ size=”us_500_500_crop” align=”center” style=”outlined” animate=”afc”][us_separator][us_image image=”23920″ size=”us_500_500_crop” align=”center” style=”outlined” animate=”afc”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_image image=”23918″ size=”us_500_500_crop” align=”center” style=”outlined” animate=”afc”][us_separator][us_image image=”23921″ size=”us_500_500_crop” align=”center” style=”outlined” animate=”afc”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][us_image image=”23916″ size=”us_500_500_crop” align=”center” style=”outlined” animate=”afc”][us_separator][us_image image=”23919″ size=”us_500_500_crop” align=”center” style=”outlined” animate=”afc”][/vc_column][/vc_row]